Rychlý kontakt

Truhlářství Mandát

Tel: +420 773 675 771
E-mail: info@schodymandat.cz
Web: www.schodymandat.cz

Kontaktní formulář

Schody

 

Schody dřevěné vyrábíme jako samonosné. Vždy na míru. Zákazník má u nás na výběr ze širokého spektra variant i tvarů dle svých představ a možností daných projektem. V případě Vašeho zájmu Vám zdarma sestavíme cenovou nabídku včetně návrhu 3D, na základě Vámi dodané dokumentace (hrubý nákres – velikost otvoru, výška od podlahy k podlaze, tloušťka stropu,) a Vaší volby použitých materiálů.

Můžete nás navštívit osobně v naší výrobně ve Znojemské ulici 1045 v Jemnici, anebo nám zaslat Vaši poptávku elektronicky e-mailem nebo poptávkovým formulářem umístěném v horní liště.

Specializujeme se na výrobu celodřevěných schodišť s možností vložení nerezových doplňků.Je možné u nás také objednat madla,nášlapy i podstupně na schodiště.Stačí navštívit v náš e-schop.

Vyráběné schody plní veškeré požadavky norem určené pro tento typ konstrukcí. Na základě těchto kritérií navrhujeme každé schodiště podle prostorových možností i konkrétních představ zákazníka. Rozmanitostí tvarů s řešením jednotlivých detailů se schodiště stává jedinečným unikátem každého domova.

Při výběru materiálů pro výrobu schodiště doporučujeme výběr tvrdé dřeviny, která zaručuje trvalou hodnotu výrobku .Zábradlí schodiště může mít různé tvary s pestrou nabídkou výplní, od klasických dřevěných příček až po kombinace dřevo-kov (nerez). V paletě barev je široký výběr odstínů moření (podle oken, dveří, podlah nebo vlastního vzorku). Součástí dodávky je i zábradlí galerie s možností řešení celého schodišťového prostoru (např.branky schodiště, obklady hrany stropního otvoru). Schodiště dodáváme včetně montáže.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte: klikněte zde, na email  truhlar-schody@seznam.cz nebo na telefoním čísle 773675771 - 724144045.

Osobní návštěva možná po telefonické dohodě.